Zakład Public Relations

DSW - miejsce dla Ciebie

Praktykuj w redakcji Link To Poland!

wydrukuj artykuł

Redagowanie, korekta publikowanych tekstów oraz zdobycie doświadczenia dziennikarskiego - Link To Poland proponuje studentom Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa DSW odbycie zdalnych praktyk.

12 MAJA 2014. Link to Poland (www.linktopoland.com to dynamiczny i interaktywny przeznaczony dla Polonii i Polaków żyjących poza granicami kraju oraz obcokrajowców zainteresowanych biznesem, turystyką i edukacją w Polsce. Portal skupia ludzi pełnych pasji i pomysłów, chcących się rozwijać i dzielić z innymi swoimi doświadczeniami. Link to Poland to bogate źródło informacji i artykułów prezentujących globalny punkt widzenia na sprawy polskie w dziesięciu działach tematycznych: Biznes, Nauka, Kultura, Dzieci, Młodzież, Studenci, Migracja, Turystyka, Styl życia, Projekty oraz Events.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk powinny zgłosić swój akces opiekunom roku.

Zapraszamy!