Zakład Public Relations

DSW - miejsce dla Ciebie

Zapraszamy na debatę o roli telewizji studenckiej

wydrukuj artykuł

Kamil Durczok, Paweł Abramowicz i Mikołaj Nowak wezmą udział w debacie poświęconej roli telewizji studenckich. Dyskusja jest częścią Styk Kamera Festiwalu, który odbywa się we Wrocławiu już po raz drugi. Spotkanie zaplanowano na piątek 16 maja o godzinie 15.30 w budynkach Politechniki Wrocławskiej przy ul. Hoene-Wrońskiego.

12 MAJA 2014. Debata będzie poświęcona roli i miejscu telewizji studenckich we współczesnej przestrzeni medialnej.
Debata jest częścią Gali Finałowej II edycji Styk Kamera Festiwal. Swoją obecność na gali potwierdzili między innymi Kamil Durczok, Paweł Abramowicz i Mikołaj Nowak z TVN.
W debacie wezmą udział przedstawiciele redakcji telewizji studenckich z całej Polski. Szczegółowy program imprezy znajduje się na stronie festiwalu:

Debata: 16.05.2014, godz.15.30
Strefa Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej