Zakład Public Relations

DSW - miejsce dla Ciebie

Znamy laureatów PRotonów 2014!

wydrukuj artykuł

W kategorii „Osoba/zespół zajmujący się edukacją w PR” nagrodę z rąk dr Moniki Kaczmarek-Śliwińskiej z Politechniki Koszalińskiej odebrała dr Ewa Hope z Politechniki Gdańskiej.


13 CZERWCA 2014. PRotonem 2014 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w instytucji lub administracji” został wyróżniony zespół z Narodowego Banku Polskiego: Marcin Kaszuba, Przemysław Kuk i Leszek Zemke. Nagrodę wręczała Monika Dziekan, laureatka zeszłorocznego PRotona w tej kategorii.

Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji” został zespół WOŚP, który reprezentowała Karolina Rojek, Anna Orzech i Krzysztof Dobies. Wyróżnienie to wręczały Kapsyda Kobro i Marta Szlarczuk z fundacji Rak’n’Roll.

Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół w firmie PR-owskiej” został Ryszard Solski z Solski Burson-Marsteller. Nagrodę wręczał mu laureat tej kategorii z zeszłorocznej edycji konkursu, Sebastian Hejnowski z Ciszewski MSL

W kategorii: „Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji” zwyciężyła dr Ewa Łabno-Falęcka z firmy Mercedes-Benz Polska. Nagrodę w tej kategorii wręczał Rafał Kisielewski z Jeronimo Martins Polska., którzy PRotonem w tej kategorii został wyróżniony w zeszłym roku.

W kategorii „Rzecznik prasowy” zwyciężył Marcin Gruszka z Play. Nagrodę odbierał z rąk Sebastiana Tołwińskiego z Grupy Żywiec, laureat PRotonów 2013.

W kategorii „Debiut w PR” najwięcej głosów zdobył Krystian Stopka z fundacji Wiosna, organizatora projektu Szlachetna Paczka. PRotona wręczała mu laureatka tej kategorii z zeszłego roku, Joanna Czechowska z Fujifilm Polska.

W kategorii „Osoba zespół ds. kampanii w social mediach”zwyciężyła Natalia Hatalska. Nagrodę odbierała z rąk Pawła Sanowskiego, prezesa Instytutu Monitorowania Mediów.
W kategorii „Nagroda publiczności” zwyciężył dr Krystian Dudek. Nagrodę wręczała dyrektor wydawnicza PRoto.pl Kinga Kubiak. W zastępstwie p. Dudka, nagrodę odebrał Zbigniew Lazar.

W kategorii PRoton TERAZ POLSKA zwyciężyła Joanna Janowicz-Strzyżewska, zatrudniona w 2013 firmie Stadion Narodowy. Fundacja przyznała także wyróżnienie dla Jakuba Marczyńskiego, z fundacji Wiosna, organizatora projektu Szlachetna Paczka . Wręczał je prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego Andrzej Czernek.

Pełne wyniki można znaleźć na stronie internetowej: http://www.protony.pl/PRotony/wyniki14